O nas

Szanowni Państwo!

Trade House Forsage Instrument Pol jest pierwszym w Polsce przedstawicielem towarów marek Forsage, Rock Force, Partner, KingTul, BaumAuto. Chcemy przywitać wszystkich, kto już miał okazje z nami współpracować,  oraz tych kto dopiero zapoznaje się z naszą ofertą. Wielu osobom z branży motoryzacyjnej i nie tylko znane jest nasze logo.

W ciągu ostatnich 15 lat pracy naszych specjalistów, udało nam się zebrać asortyment ponad 17000 pozycji profesjonalnych, amatorskich narzędzi i sprzętu do naprawy samochodów i innych technicznych obszarów działalności.

Zawsze staramy się trzymać złoty środek pomiędzy drogimi narzędziami z obiektywnie zawyżonymi wymaganiami dotyczącymi jakości i narzędziami atrakcyjnie tańszymi, lecz z krótszą żywotnością. W wyniku udało nam się stworzyć szeroki asortyment narzędzi do naprawy samochodów z własnym standardem jakości, który jest sprawdzony czasem i praktyką. 

Bezpośrednie dostawy od producentów z Tajwanu, Chin oraz Indii, przemyślana praca logistyczna firmy pozwala na czas zrealizować każde zamówienie i pozwala utrzymywać niezbędne stany magazynowe towarów. W łańcuchu dostawy towarów od producenta do klienta końcowego nie istnieje taka jednostka, jak pośrednik.

Nasza firma nie stoi na miejscu i dynamicznie się rozwija w kierunku podtrzymywania już istniejących marek takich jak: RockFORCE, FORSAGE, РARTNER, BaumAuto, King Tul, Forsage electro i tworzenie nowych.

 

Sukces firmy bezpośrednio zależy od sukcesu jej partnerów – dystrybutorów w regionach. Właściwa polityka firmy i indywidualne podejście kierownictwa spółki w stosunku do jej partnerów, pozwala stworzyć mocną i pracowitą sieć dystrybutorów. Geografia realizacji naszych towarów pokrywa cały teren Polski, Białorusi, Rosji, Ukrainy, Litwy i wiele innych państw.

Firma cały czas się rozwija i dlatego zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych we wspólnym sukcesie (firmy oraz osoby prywatne).

Nasz towar (narzędzia, sprzęt) odpowiadają wszystkim wymaganiom i, nawet najbardziej wymagających klientów, od profesjonalisty do amatora.

Linia profesjonalnych narzędzi i sprzętu przedstawiona jest marką RockFORCE. Ze względu na to, że są wykorzystywane w ciężkich warunkach warsztatów, wykonujących odpowiedzialne i trudne prace techniczne – te narzędzia potrzebują wysokich wskaźników, takich parametrów jak odporność na zużycie, precyzja wykonania, niezawodność. Uważne podejście do klienta, jak również głęboka analiza oferty konkurencji pozwoliło profesjonalnemu zespołowi inżynierów stworzyć niezawodny towar z materiałów bardzo wysokiej jakości.

 

Obok marki RockFORCE chcemy Państwu przedstawić jeszcze jedną własną markę FORSAGE. Narzędzia marki FORSAGE –to szeroki asortyment urządzeń oraz narzędzi i osprzętu, które zgodnie ze swoimi paramentami technicznymi i wymagającymi funkcjonalnymi składowymi, narzędzia marki Forsage są profesjonalnymi narzędziami do samochodów.

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na fakt iż towar marek RockFORCE FORSAGE produkuję się wyłącznie na fabrykach na Tajwanie.

Kategorie półprofesjonalnych narzędzi, dedykowanych dla mniej zaawansowanych prac technicznych, lecz równie odpowiedzialnych, przedstawia nasza własna marka РARTNER (producent Chiny). Narzędzia marki Partner od niedawna przedstawione na naszym rynku, ale już zdążyli osiągnąć pozytywną opinie w porównaniu z konkurencyjnymi przedstawicielami w tej kategorii. Niezawodność, jakość oraz cena towarów tej marki pozwoliła stworzyć szeroki asortyment, co daję możliwość naszym klientom wyposażyć własny warsztat, zaczynając od młotka, klucza czy śrubokręta  aż po ślusarsko-montażowe narzędzia (zestawy narzędzi, klucze, głowicy itd.)

Kategoria sprzętu oraz narzędzi dla amatorów jest przestawiona marką BaumAuto (producent Chiny, Indie) oraz  KingTul (producent Chiny).

Elektronarzędzia do domowe użytku są przedstawione marką Forsageelectro. Taki sprzęt jest dedykowany dla prac domowych, nie potrzebujących specjalnej precyzji i wysokiej jakości.

Nasza firma bardzo poważnie podchodzi do gwarancji naszych towarów. Ulepszona polityka gwarancyjna, w której opisane są wszystkie wymagania, obowiązki i zalecenia dotyczące użytkowania sprzętu, pozwala klientowi czuć się bezpiecznie wybierając nasz towar.  

Dziękujemy wszystkich kto zrobił SWÓJ WYBÓR i od wielu lat jest naszym partnerem.  

Zespół Trade House Forsage Instument Pol